Ayışığı Felsefesi

Hakkımızda

Honda Plaza Ayışığı, Altunizade'de 5 Mayıs 1997’de faaliyete başlamıştır. 

Eksiksiz hizmet anlayışı ile plaza bünyemizde bulunan grup şirketimiz Günışığı Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Honda ve diğer marka model araçlarınız için Trafik, Kasko, Konut, Dask, İşyeri ve Sağlık poliçeleri gibi bütün branşlarda “Acentenize Güvenin” sloganıyla yenilikçi ürün ve hizmet kalitesiyle sizlere destek vermektedir. 

28 Nisan 2007 yılında taşındığımız yeni plazamızda 7.000 m²’si kapalı alan, 4.000 m2’si açık alan olmak üzere 11.000 m2 alanda tüm teknik eğitim ve belgelere sahip yetişmiş kadromuzla Honda müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamıza geldiğinizde genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle Otomobil Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta ve 2. El Otomobil Satış hizmetlerinde Honda ruhunu ve keyfini yaşarsınız. 

Tüm hizmetlerimizi güler yüzle ve çözüm üreten bir anlayışla alırsınız. Honda Plaza Ayışığı günümüz bayilik sisteminin gereklerini ve profesyonel anlamda müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti konusunda başarılara imzasını atmıştır. 

1997 Türkiye En İyi “Yedek Parça Danışmanı” Birinciliği, 1998 yılı Honda satışlarında Türkiye “Satış” Birinciliği, 1999 yılı İstanbul “Satış” Birinciliği, 2000 yılı İstanbul “Satış” Birinciliği, 2000 yılı “Servis Danışmanları” Birinciliği, 2004 “Yedek Parça” Türkiye Birinciliği, 2009 yılı “Müşteri Memnuniyeti” İstanbul Birinciliği, 2012 Honda Rüya Takımı “Otomobil FRR” Türkiye Birinciliği, 2014 yılı İstanbul “Satış” Birinciliği, 2015 yılı İstanbul “Satış” Birinciliği, 2015 Honda Rüya Takımı “Otomobil Boya Teknisyeni” Türkiye Birinciliği, 2017 HTR Bayi “NHC” Türkiye Birinciliği, 2018 “Yedek Parça” Türkiye Birinciliği, 2018 yılı Satış ve Satış Sonrası “Müşteri Memnuniyeti” İstanbul Birinciliği, 2018 Honda Rüya Takımı “Otomobil Yedek Parça Danışmanı” Türkiye Birinciliği, 2019 yılı İstanbul “Satış” Birinciliği ödülü bu başarılarımız arasındadır.

Ayrıca plazamızda bulunan Starbucks shop, self-servis ve özel ikramlarımızın sunulduğu cafe alanımız, kablosuz internet bağlantımız, müşteri ve misafirlerimize açık ücretsiz internet hizmetlerimiz ile showroomumuz, servisimizde aracınızı beklerken keyif alacağınız bir aile mekanı haline gelmiştir.


Bize mutlaka buyrun, bir kahvemizi için ve size neler sunabileceğimizi bizzat görün ve hissedin.